Zakelijk

Vergaderlocatie bij Utrecht

Op zoek naar een bijzondere vergaderlocatie bij Utrecht? Fort bij Vechten in Bunnik combineert karaktervolle vergaderruimtes met rust, groen en volop ruimte om tussendoor naar buiten te gaan.

Kies uit zeven verschillende vergaderruimtes voor meetings, heisessies, presentaties en zakelijke bijeenkomsten. Combineer je programma met lunch, een activiteit of een wandeling over het historische fortterrein.

Vergaderen tussen het groen

Fort bij Vechten ligt midden in een groene, historische omgeving in Bunnik. Zodra je het fortterrein op loopt, laat je de dagelijkse kantooromgeving letterlijk achter je.

Tussen vergadersessies door loop je gemakkelijk naar buiten voor een frisse neus, een korte wandeling of een activiteit op het terrein. Zo combineer je inhoudelijke focus met voldoende ruimte voor ontspanning en ontmoeting.

Bijzondere vergaderlocatie

Vergader tussen monumentale muren, in een karaktervolle barak of in het moderne auditorium van het Waterliniemuseum. Iedere ruimte heeft een eigen uitstraling en biedt een andere setting voor je bijeenkomst.

Van plenaire presentatie tot kleinere break-out: binnen één locatie kun je verschillende onderdelen van je programma met elkaar combineren.

ZEVEN VERGADERRUIMTES

Fort bij Vechten beschikt over zeven verschillende vergaderruimtes, ieder met een eigen sfeer en mogelijkheden. Combineer ruimtes voor plenaire sessies en break-outs of gebruik binnen- en buitenruimtes binnen hetzelfde programma.

Van lichte barakken en historische chambrees tot de H-Reversezaal: samen kijken we welke ruimtes het beste aansluiten bij de opzet van jouw bijeenkomst.

CENTRAAL EN GOED BEREIKBAAR

Fort bij Vechten ligt in Bunnik, vlak bij de A12 en centraal in Midden-Nederland. Vanuit Utrecht en omliggende plaatsen is de vergaderlocatie goed bereikbaar.

Parkeren kan op de ruime parkeerplaats aan de Achterdijk. Ook met het openbaar vervoer is het fort bereikbaar; bushalte Oud Amelisweerd ligt op loopafstand.

Vergaderen, lunchen, activiteiten en een moment buiten combineer je gemakkelijk op één locatie.

Onze vergaderruimtes

Z - Barak

De barak ligt midden op het terrein van het fort en biedt een ruime, lichte zaal met eigen terras. Zowel vanuit de barak als vanaf het terras heb je een prachtig wijds uitzicht over de groene omgeving. Z – Barak is een heerlijke locatie voor een geweldig feest (150 personen), een gezellig diner (80 personen) en kan in een u- of theateropstelling ook goed worden gebruikt voor zakelijke bijeenkomsten.

K - Logement

Rechts van de bomvrije kazerne is Logement K gesitueerd. Met een groot eigen buitenterras, dat deels overdekt uitstekend geschikt voor barbecues en borrels. Deze ruimte een heerlijke locatie voor een kleinschalig feest (tot 80 personen), een gezellig diner (60 personen) en kan in een u- of theateropstelling ook goed worden gebruikt voor zakelijke bijeenkomsten.

X - Barak

Midden op het terrein van Fort bij Vechten vind je de X – Barak, een veelzijdige en karakteristieke ruimte met een eigentijdse uitstraling. Dankzij de grote ramen geniet je van veel natuurlijk licht en een prachtig uitzicht op de groene omgeving. De X – Barak beschikt over een eigen terras, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.

H - Reversezaal

De H – Reversezaal bevindt zich in een sfeervol gerenoveerde bunker in het hart van het fort. Zodra je binnenkomtstap je een bijzondere wereld binnen, waar historie, sfeer en beleving samenkomen.

De robuuste details, warme uitstraling en unieke setting maken deze ruimte perfect voor een lunch, diner, borrel of feestavond. De karaktervolle omgeving geeft iedere gelegenheid een exclusieve en onvergetelijke uitstraling.

Chambrees

Het fort beschikt over meerdere Chambrees die plaats bieden aan groepen t/m 50 personen. Deze zalen zijn sfeervol ingericht als bijvoorbeeld een wijn- of bierbar en beschikken over een informeel buitenterras. Voor grotere gezelschappen kunnen meerdere chambrees gecombineerd worden.

Buitenterrein

Rondom de vergaderruimtes ligt een uitgestrekt buitenterrein dat je kunt inzetten als onderdeel van het programma. Gebruik het bijvoorbeeld voor een break, wandeling, activiteit of informele afsluiting.

Vergaderarrangementen

We stellen graag een arrangement op maat samen voor je vergadering. Van zaalhuur met koffie en lunch tot meerdaagse programma’s met diner en teamactiviteiten. Vertel ons wat je nodig hebt en we maken een voorstel.

Mogelijkheden die je kunt toevoegen aan je vergadering:

  • Koffie, thee en water tijdens de dag

  • Lunch in het Waterliniemuseum
  • Walking lunch op het fort

  • Borrel op een van de terrassen

  • Diner in de Z-Barak of K-Logement

  • Rondleiding door het Waterliniemuseum
  • Wandeling over het fort met gids

  • Diverse teamactiviteiten, zoals Expeditie Fort of Shooting games 

Vegetarisch, vegan, glutenvrij of andere dieetwensen?
Geef het door, we regelen het.

Locatie

Fort bij Vechten, Achterdijk 12, 3981 HB Bunnik.

Parkeren

Parkeren bij Fort bij Vechten kan op de ruime parkeerplaats aan de Achterdijk. Zo kunnen gasten die met de auto komen gemakkelijk parkeren bij de locatie.

Extra mogelijkheden

Combineer je vergadering met een lunch of borrel, een activiteit op het fortterrein of een rondleiding door het Waterliniemuseum.

Bereikbaarheid

Fort bij Vechten ligt in Bunnik, vlak bij de A12 en centraal in Midden-Nederland. De locatie is bereikbaar met de auto, fiets en het openbaar vervoer. Bushalte Oud Amelisweerd ligt op loopafstand.

RUIMTES

Zeven verschillende vergaderruimtes met mogelijkheden voor plenaire bijeenkomsten, break-outs en verschillende programmaonderdelen.

Faciliteiten

De technische mogelijkheden verschillen per ruimte en worden afgestemd op de opzet van je bijeenkomst. Voor presentaties en audiovisuele ondersteuning denken we graag mee over de juiste invulling.

Vergadering plannen op Fort bij Vechten

Benieuwd welke ruimte en invulling het beste bij jouw bijeenkomst passen? Vraag vrijblijvend een offerte aan en vertel ons wat je voor ogen hebt. 

Wil je de vergaderruimtes eerst zien? Plan een rondleiding in. Dan lopen we met je door het fort en kijken we welke ruimte het beste past bij jouw bijeenkomst.

Het groene fortterrein van Fort bij Vechten, ingericht voor een bedrijfsfestival.
Fort bij VechtenBunnik
  • UNESCO Werelderfgoed
  • Midden in het groen
  • Bij Utrecht · vlak bij de A12
Business Summer Festival 2027

Jullie festival. Het fort staat klaar.

Podia, stretchtenten, foodcourts en bars staan klaar. Jullie geven het festival een eigen programma en uitstraling.

  • Juni 2027250–5.000 gasten
  • September 2027250–ca. 1.500 gasten
Ontdek Business Summer Festival

Offerte of bezichtiging aanvragen

Name(Vereist)
Datum(Vereist)